Rajskie wakacje na Dominikanie z Niemiec to bardzo interesująca opcja dla miłośników niezwykłych miejsc, które pozostają w pamięci na zawsze.  Wśród wielu bardzo popularnych zakątków świata odkryta przez Krzysztofa Kolumba wyspa Dominikana uważana jest za najpiękniejsze miejsce na ziemi, za prawdziwy raj, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zdaniem wielu miłośników turystyki jest to najpiękniejsza z wysp archipelagu Wielkich Antyli.

Dominikana od północy otoczona jest wodami Atlantyku, a od południa niezwykłym Morzem Karaibskim. Ważną informacją dla turystów z pewnością będzie to, że językiem urzędowym na Dominikanie jest język hiszpański.  Na wczasy Dominikana z Niemiecwyspie panuje klimat zwrotnikowy gorący, w którym wyróżnimy dwie pory deszczowe – od maja do sierpnia i od listopada do grudnia. Opady trwają przeciętnie od pół godziny do godziny dziennie. Maj i październik to najbardziej gorące miesiące w roku, w których średnia temperatura to 30-35 stopni, a w miesiącach zimowych średnia temperatura to 24-28 stopni. Nic więc dziwnego, że zimowe wyloty na Dominikanę z lotnisk niemieckich cieszą się tak wielkim zainteresowaniem.

Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na wyprawę do tego niezwykłego raju, do którego można wybrać się korzystając z last minute Dominikana z Niemiec. Naprawdę warto zdecydować się na wizytę w tym magicznym miejscu, w którym atrakcji nie brakuje, a pomysły na spędzanie czasu rodzą się wręcz błyskawicznie. Miłośnicy sportów wodnych mają do dyspozycji niezwykłe warunki pogodowe, które pozwalają na uprawianie windsurfingu – polecamy plaże w Sosua. Dla miłośników nurkowania ogromną atrakcją będzie wspaniała flora i fauna w Morzu Karaibskim, które dzięki Dominikana Last Minuteswojej temperaturze pozwala na to, by podwodny świat rozwijał się naprawdę pięknie.

Wybierając się na wczasy Dominikana z Niemiec wiele osób nie może się wręcz doczekać atrakcji, które czekają na turystów i wczasowiczów w takich miejscach jak Punta Cana, Playa Dorada,  Santo Domingo, czy Cabarete. W tych znanych kurortach turystycznych znaleźć można mnóstwo luksusowych hoteli i obiektów gastronomicznych i rozrywkowych. Liczne restauracje i knajpki zachęcają do tego, by skorzystać z bogatej oferty niezwykłych dań i kolorowych drinków. Jedną z ciekawszych restauracji jest Le Papillon, którą można odwiedzić będąc w Puerto Plata.

Wyloty z Niemiec na Dominikanę i last minute z Niemiec wybierane są przez osoby, które marzą o wypoczynku na pięknych plażach, nad błękitnymi wodami i oczywiście pod pięknymi, zielonymi palmami. Każdy kto marzy o rajskiej wyspie pełnej cytrusów, sadów bananowych i ananasów powinien wybrać się do tropików na Dominikanie, gdzie każda chwila będzie wyjątkowa i niezapomniana. Jeśli jeszcze nie odwiedziłeś tego niezwykłego miejsca to polecamy już teraz zarezerwować wyloty z lotnisk niemieckich na Dominikanę.

Wybierz hotel: Hotele na Dominikanie

Rezerwuj wczasy: Dominikana lastminute z Niemiec