Wybierając się do pięknego, gorącego i niezwykle klimatycznego Meksyku można wybierać spośród wielu nowoczesnych hoteli, które gwarantują najwyższej jakości wypoczynek i bardzo atrakcyjne warunki dla gości. Wśród meksykańskich hoteli bardzo ważne miejsce zajmuje Akumal – Hotel GranMeksyk Bahia Principe Riviera Maya*****, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób, które wybierają się na wczasy w Meksyku.

Hotel znajduje się w odległości około 75 minut od lotniska w Cancun, około 35 minut od Playa del Carmen i około 20 minut od wykopalisk Tulum. Hotel znajduje się bezpośrednio przy pięknej plaży częściowo chronionej przez malowniczą rafę koralową. Kompleks składa się z trzech nowoczesnych hoteli: Gran Bahia Principe Akumal, Bahia Principe Tulum oraz hotelu Coba, które gwarantują bardzo dobre warunki dla każdego, nawet najbardziej wymagającego turysty.

Na gości, którzy wybiorą niniejszy hotel w Meksyku, czekają liczne bary, restauracje i kawiarnie, w których można spróbować kuchni meksykańskiej, a także kuchni międzynarodowej. Goście mogą korzystać z pełnego wyżywienia typu all inclusive. Od 10.00 do 2.00 można korzystać z regionalnych napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Od 10.00 do 23.00 serwowane są napoje importowane, a do posiłków goście mogą korzystać z wina stołowego.

Meksyk to kraj o bardzo wysokich temperaturach, dlatego goście hotelowi chętnie wykorzystują dostępne w hotelu dwa baseny, nad którymi wypoczynek jest naprawdę bardzo przyjemny. Leżaki, parasole i ręczniki kąpielowe wliczone są w cenę. Dodatkowo na gości czeka jacuzzi.

hotel MeksykDo dyspozycji gości w hotelu czekają standardowe pokoje z dużym łóżkiem kingsize lub z dwoma pojedynczymi. Suszarka do włosów, łazienka z WC, klimatyzacja, wentylator sufitowy, sejf, minibar czy balkon to podstawowe elementy wyposażenia, które można znaleźć w hotelowych pokojach.

Goście mogą wykorzystywać 5 nowoczesnych kortów tenisowych, salę fitness, ćwiczenia gimnastyczne, sprzęt do nurkowania powierzchniowego, kajaki, katamarany, boiska sportowe do piłki nożnej, koszykówki czy siatkówki. Każdy z gości znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, by zapewnić sobie dużą ilość rozrywki podczas pobytu na wakacjach w Meksyku.

Dowiedz się więcej: Meksyk

Rezerwuj wczasy: Meksyk last minute z Niemiec