W zachodniej części Jamajki, przy przepięknej piaszczystej, malowniczej zatoce Bloody Bay, w odległości około 9 km od słynnej dzielnicy rozrywkowej West End  znajduje się bardzo atrakcyjny i chętnie odwiedzany hotel na bardzo wysokim poziomie. Jest to niezwykły ClubHotel Riu Negril****, który zachęca swoim komfortem i luksusem i bardzo dobrJamajkaą opinią. Jeśli poszukujecie komfortowego miejsca, w którym można wypocząć i doskonale się bawić w otoczeniu rajskiej przyrody to ten obiekt z pewnością spełni wszelkie oczekiwania.

Niniejszy hotel na Jamajce położony jest na terenie ogromnego tropikalnego ogrodu o powierzchni 45 tysięcy m2. Cały hotel składa się  z  jednopiętrowego budynku głównego i czterech bocznych budynków dwupiętrowych. W hotelu znajduje się duży hall, bar przy recepcji, restauracja z częścią dla osób niepalących, pizzeria z tarasem, kawiarenka internetowa oraz 2 baseny ze słodką wodą, taras do opalania, brodzik, bary czy restauracja na świeżym powietrzu.

Odwiedzając ClubHotel Riu Negril można wybrać jeden spośród 420 pokoi przygotowanych perfekcyjnie do przyjmowania gości. Standardowe wyposażenie pokoju to łazienki z WC, centralnie sterowana klimatyzacja, suszarka do włosów, wentylator, TV-sat, barek, karafka z alkoholem czy sejf i telefon oraz balkon.Jamajka

W niniejszym hotelu wyżywienie to forma all inclusive. Napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane są przez całą dobę na terenie hotelu. Śniadania kontynentalne, obiady na świeżym powietrzu, 6 razy w tygodniu można korzystać z wieczornego grillowania. Trzy razy w tygodniu serwowane są specjalne bufety tematyczne. Warto pamiętać, że podczas kolacji w restauracji a la carte panowie zobowiązani są do noszenia długich spodni.

ClubHotel Riu Negril to obiekt, który z pewnością jest warty odwiedzenia i spędzenia w nim chociażby kilku dni. Zapewniamy, że będzie się tam wspaniale bawić i nie będziecie chcieli wrócić do domu. Rajskie wakacje na Jamajce w niniejszym hotelu z pewnością pozostaną w pamięci na bardzo długo.

Dowiedz się więcej: Jamajka

Rezerwuj wczasy: Jamajka last minute z Niemiec