Jamajka to miejsce, w którym można się wspaniale bawić i korzystać z wielu bardzo atrakcyjnych obiektów noclegowych na najwyższym światowym poziomie. Najlepsze hotele na Jamajce odwiedzane są bardzo chętnie przez turystów, którzy chcą wypocząć w magicznym miejscu pełnym komfortu i atrakcji. Jednym z najciekawszych hoteli nahotele Jamajka słonecznej wyspie jest hotel Holiday Inn Sunspree Resort****, który cieszy się niezwykłą popularnością i bardzo dobrą sławą wśród wczasowiczów.

Hotel ten położony jest w malowniczej miejscowości Montego Bay na północnym wybrzeżu Jamajki, 80 km od Ocho Rios, 7,5 km od lotniska w Montego Bay, 110 km od międzynarodowego lotniska Norman Manley w stolicy wyspy Kingston. Kompleks hotelowy został wyremontowany w 2008 roku i składa się z 8 trzypiętrowych budynków otoczonych egzotycznym ogrodem. Hotel oferuje 524 pokoje – 280 Standard, 144 Superior, 73 Deluxe i 27 Suite. Wszystkie pokoje są bardzo dobrze przygotowane do przyjmowania gości i do zapewniania im możliwie jak najlepszych warunków pobytu.

Hotel na Jamajce Holiday Inn Sunspree Resort oferuje wyżywienie all inclusive. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe wydawane są bez Jamajkaograniczeń w godzinach 10:00-01:00. Natomiast importowane napoje alkoholowe oraz świeżo wyciskane soki są dodatkowo płatne.

Wybierając niniejszy hotel można korzystać z wielu rozrywek i atrakcji. Do dyspozycji gości są dwa baseny, dyskoteka „Theme Nights”, animacje, aerobik, siatkówka, koszykówka, tenis stołowy, programy animacyjne, 4 nowoczesne korty tenisowe czy snorkeling, kajaki, katamarany, żeglarstwo, a także Spa i wiele innych możliwości, które sprawią że pobyt na Jamajce będzie jeszcze bardziej przyjemny.

Dowiedz się więcej: Jamajka

Rezerwuj wczasy: Jamajka last minute z Niemiec