Jamajka to dla wielu osób prawdziwy raj na ziemi, w którym wakacje to spełnienie marzeń i idealny sposób na wypoczynek i relaks. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób wybiera na miejsce swojego wakacyjnego wyjazdu nowoczesny i bardzo elegancki Hotel Riu Palace Tropical Bay *****. Wysoki poziom w niniejszym hotelu zachęca do tego, by wypoczywać w nim co roku podczas niezapomnianych wakacji na Jamajce.

Ten 5-gwiazdkowy hotel znajduje się w zachodniej części Jamajki, tuż przy piaszczystej zatoce Bloody Bay. Doskonała lokalizacja hotelu sprawia, że jest on idealnym rohotel na Jamajcezwiązaniem dla osób, które chcą poczuć prawdziwy klimat Jamajki i korzystać z takich propozycji jak słynny West-End. Na gości hotelu czeka 416 komfortowych pokoi odpowiednio wyposażonych i przygotowanych do zapewniania wysokiego komfortu i luksusu dla wczasowiczów nawet tych najbardziej wymagających.

Hotel na Jamajce, o którym mówimy, proponuje standardowe pokoje o nowoczesnym wyposażeniu, czyli pokoje z łazienką i WC, suszarką do włosów, centralnie sterowaną klimatyzacją, wentylatorem, telewizją, sejfem i balkonem lub tarasem. Pokoje ocean view proponują takie samo wyposażenie plus widok na morze. Suity junior mają dodatkową część dzienną z kompletem wypoczynkowym i garderobę.

Hotel Riu Palace Tropical Bay oferuje pełne wyżywienie, czyli opcję all inclusive. Od 10.00 d0 2.00 serwowane są przekąski i napoje bezalkoholowe i alkoholowe bez ograniczeń. Bufet śniadaniowy, show-cooking i śniadanie hotele Jamajkakontynentalne w restauracji przy barze. W porze obiadowej można korzystać z propozycji restauracji przybarowej, w której serwowane są bufety i dania przygotowane bezpośrednio w restauracji. Kolację  można zjeść również w restauracji a la carte.

Jeśli chodzi o rozrywkę w hotelu to szeroki wachlarz propozycji z pewnością pozwoli na znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Codziennie w ciągu dnia prowadzony jest program rozrywkowy dla dorosłych, a przez 6 wieczorów w tygodniu odbywają się dyskoteki dla gości. Dostępne są również takie możliwości jak nauka tańca czy muzyka na żywo. Dla miłośników aktywnego wypoczynku hotel Riu Palace Tropical Bay proponuje 2 nowoczesne korty tenisowe z oświetleniem, tenis stołowy, sprzęt do nurkowania powierzchniowego, salę do fitnessu, gry i zabawy na plaży, siatkówkę plażową, windsurfing czy żeglarstwo i kajaki, a także body board i nurkowanie w basenie.  Za dodatkową opłatą można korzystać z licznych zabiegów spa oferowanych w centrum odnowy biologicznej.

Dowiedz się więcej: Jamajka

Rezerwuj wczasy: Jamajka last minute z Niemiec