Hotele w Kenii cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony turystów, ale nie można się temu dziwić, ponieważ gdy patrzy się na takie hotele jak  nowoczesny i bardzo luksusowy Hotel Bamburi Beach**** to aż chce się spędzić chociażby kilka dni w takim obiekcie i korzystać z jego niezliczonych walorów. Hotel ten to jeden z najchętniej odwiedzanych kenijskich hoteli, co ma swoje uzasadnienie w jego atrakcyjnym położeniu i bogatej ofercie turystycznej.

Hotel położony jest przy plaży Bamburi Beach, w odległości 12 km na północ od Mombasy, około 23 km od lotniska w Mombasie. Hotel posiada własną plażę z nową drewnianą promenadą. Oceaniczny brzeg i urokliwe plaże nadają hotelowi bajecznego charakteru i klimatu pełnego magii i tajemniczości. Bujne zielenie tropików sprawiają, że hotel jest doskonałym miejscem na rajskie wakacje.

Prezentowany hotel w Kenii to kompleks składający się z dwóch budynków, w których na gości czeka 150 pokoi. Pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki, z dużą łazienką i podstawowym wyposażeniem: klimatyzacja sterowana indywidualnie, moskitiera, telefon,  fotele, stolik, sejf, duży balkon ze stolikiem i krzesełkami. Do dyspozycji gości są 4 duże baseny i 4 duże bary, a także restauracja z bardzo zróżnicowaną kuchnią. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje lub all inclusive.

Hotel Bamburi Beach zapewnia również korty do squasha, jacuzzi, salon masażu, klub fitness, różnorodne sporty wodne na plaży, tenis stołowy, bilard, rzutki i wiele innych atrakcji, które sprawią że pobyt w niniejszym hotelu w Kenii będzie bardzo atrakcyjnym przeżyciem pełnym emocji i satysfakcji z dokonanego wyboru.

Dowiedz się więcej: Kenia

Rezerwuj wczasy: Kenia last minute z Niemiec