Jeden z najbardziej ekskluzywnych hoteli w Afryce, wielokrotnie nagradzany prestiżowymi wyróżnieniami za poziom obsługi oraz poszanowanie przyrody i wykorzystywanie energii słonecznej – Hotel Baobab Beach Resort & Spa**** – to miejsce warte odwiedzenia. Hotel ten to prawdziwa kenijska perełka, która zachwyca i sprawia, że pobyt wakacyjny w Kenii jest jeszcze bardziej przyjemny, atrakcyjny i luksusowy. Hotel położony jest około 42 km od Mombasy, około 4 km od centrum handlowego Diani, około 45 km od portu lotniczego Moi w Mombasie, z którego transfer autokarem i promem zajmuje około 90 minut.

Wybierając ten hotel w Kenii można poczuć się jak w prawdziwym raju, ponieważ hotel znajduje się przy plaży, na koralowym klifie, a otoczenie hotelu to przepiękny tropikalny ogród, w którym można podziwiać tropikalną roślinność i zwierzęta. Diani Beach to publiczna plaża, szeroka i piaszczysta, na której hotelowi goście bardzo chętnie wypoczywają korzystając z dostępnych parasoli i leżaków. Niewątpliwie bardzo atrakcyjne położenie hotelu nad samym Oceanem Indyjskim jest największym atutem hotelu, który odwiedzany jest przez tysiące miłośników rajskiego wypoczynku.

Hotel Baobab Beach Resort & Spa to bardzo ekskluzywny hotel urządzony w stylu arabskim. Obiekt oferuje łącznie 239 pokoi – niektóre pokoje posiadają widok na morze lub na luksusowy basen. Pokoje wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację, prezentują bardzo wysoki poziom, posiadają wszelkie niezbędne udogodnienia. Standardowy pokój dla dwóch osób ma około 18 m2. Pokoje o wyższym standardzie są przestronniejsze, bardzo luksusowe i w ich cenie wliczone są kosze owoców i upominek powitalny dla gości.

Wyżywienie w hotelu to opcja all inclusive – bardzo bogaty wybór międzynarodowych i lokalnych potraw, świeżych owoców morza, koktajli i egzotycznych owoców.

Dowiedz się więcej: Kenia

Rezerwuj wczasy: Kenia last minute z Niemiec