Kenia to niezwykłe miejsce, w którym można korzystać z wielu wspaniałych atrakcji i propozycji, które sprawią, że wypoczynek będzie niezapomniany i naprawdę wyjątkowy. W Kenii można znaleźć wiele nowoczesnych hoteli odpowiednio przygotowanych do przyjmowania międzynarodowych gości o różnorodnych oczekiwaniach. Jednym z najlepszych hoteli jest Hotel Diani Sea Resort ****, który prezentuje bardzo wysoki poziom i gwarantuje przyjemny wypoczynek w luksusowych warunkach.

Hotel ten znajduje się około 35 km na południe od Mombasy, dokąd hotelowy autobus dowozi gości 2 razy w tygodniu za dopłatą i przy ilości minimalnej 4 hotel Keniaosób chętnych. Czas dojazdu do hotelu z lotniska to około 90 minut wraz z połączeniem promowym. Tuż przy hotelu znajduje się przepiękna plaża Diani Beach o drobnym piasku. Czysta woda zapewnia bardzo dobre warunki do sportów wodnych i do wypoczynku w pobliżu wspaniałej przyrody.

Ten niezwykły hotel w Kenii proponuje łącznie 170 komfortowych pokoi, które są doskonale przygotowane do przyjmowania gości. Każdy pokój wyposażony jest w prysznic, oddzielne WC, niezbędną moskitierę, suszarkę do włosów, klimatyzację, telewizję satelitarną, telefon, sejf do wynajęcia oraz balkon z widokiem na ogród. Pokoje przystosowane dla rodzin mają dodatkowo małą sypialnię z wentylatorem i wspólną łazienkę.

Wyżywienie w formie all inclusive – śniadania i obiady serwowane są w formie bufetu. Przekąski w godzinach od 11 do 16, kawa i ciasteczka, tematyczne bufety, a także miejscowe napoje alkoholowe i bezalkoholowe bez ograniczeń dostępne od 10.00 do 24.00. Dla wegetarian w propozycjach kulinarnych Hotele Keniahotelu również znajdzie się coś odpowiedniego i zachęcającego.

Jeśli chodzi o rozrywki, które oferuje Hotel Diani Sea Resort to wiele osób bardzo chętnie wypoczywa w ogrodzie, gdzie znajduje się basen z wodospadem. Łóżka do opalania oraz ręczniki kąpielowe dostępne są dla wszystkich gości. Nurkowanie w basenie dla początkujących, tenis stołowy i ziemny, squash, surfing dla początkujących, basen, gimnastyka w wodzie, bilard, minigolf, strzelanie z łuku, piłka nożna czy polo to propozycje wchodzące w skład all inclusive. Za dodatkową opłatą można korzystać z windsurfingu oraz nurkowania i masaży. Lekcje tańca i kursy językowe również cieszą się zainteresowaniem. Wieczorne programy rozrywkowe, muzyka na żywo i dyskoteki także wchodzą w skład oferty hotelowej.

Dowiedz się więcej: Kenia

Rezerwuj wczasy: Kenia last minute z Niemiec