Przytulny hotel Kuramathi Village*** zlokalizowany przy pięknej, piaszczystej plaży na tropikalnej wyspie w północnej części atolu Ari (atol Rasdu). Egzotyczna wyspa na, której znajduje się prezentowany hotel mierzy 1,5 km długości natomiast szerokość to 500m. Na terenie idyllicznej wyspy  znajdują się łącznie 4 ośrodki wypoczynkowe. Goście hotelowi mogą dowoli Malediwykorzystać z pozostałych obiektów należących do Kuramathi Villages.
Przytulny obiekt hotelowy, który można odwiedzić wybierając przepiękne Malediwy, oferuje 71 nowych, drewnianych i stylowych domków typu bungalow. Wyposażone są w prysznic i WC w częściowo otwartej łazience z ręcznikami plażowymi, niezbędną klimatyzację, słoneczną werandę z miejscem na błogi odpoczynek wśród  szumu fal i majestatycznego widoku na morze.
Wszystkie bungalowy położone są od strony krystaliczno- szafirowej laguny. Ten majestatyczny widok zapiera dech w piersiach i każdy zapragnie napajać się tym widokiem jak najdłużej.
Goście mają do dyspozycji restaurację główną ze słonecznym tarasem, restaurację indyjską, restauracja grill Island BBQ (za dopłatą), bar ze wspaniałym widokiem na błękitne morze na świeżym powietrzu, kawiarnię i sklepik z pamiątkami.
Wyżywienie w hotelu jest typu all inclusive w formie urozmaiconego bufetu. Kilka razy w tygodniuhotel na Malediwach organizowane są bufety tematyczne. Napoje bezalkoholowe i alkoholowe ( narodowe i importowane) są zawarte w all inclusive.
Dla gości hotelowych wybierających hotel na Malediwach, lubiących aktywnie spędzać czas wolny obiekt hotelowy oferuje windsurfing ( w określonych godzinach) i wynajem sprzętu do nurkowania powierzchniowego. Dodatkowo płatne są: rejsy katamaranem, nurkowanie z akwalungiem, tenis, sala fitness i ośrodek Spa a także centrum sportowe z basenem.  Wieczorne rozrywki takie jak karaoke czy muzyka na żywo cieszą się dużym zainteresowaniem wśród turystów.

Dowiedz się więcej: Malediwy

Rezerwuj wczasy: Malediwy last minute z Niemiec