Wybierając się do rajskiego miejsca, jakim bez wątpienia są Malediwy, warto wybrać jeden z najpiękniejszych i najbardziej interesujących hoteli. Ciekawą propozycją jest Hotel Olhuveli Beach & Spa Resort ****, w którym można znaleźć całą masę atrakcji i wiele ciekawych możliwości, dzięki którym można doskonale się bawić i wypocząć.

Hotel ten położony jest na malowniczej wysepce Olhuveli, która znajduje się około 34 km od lotniska na wyspie Hulule. Transfer z lotniska do hotelu hotele Malediwyzajmuje około 50 minut łodzią motorową. Wyspa, na której znajduje się ten nowoczesny hotel przeznaczony dla międzynarodowej klienteli o wysokich wymaganiach, pokryta jest tropikalną roślinnością i otoczona jest lazurowymi wodami, które dają szerokie możliwości dla miłośników sportów wodnych. Hotel otoczony jest przepiękną śnieżno-białą plażą i idealną do pływania i nurkowania laguną. Wybierając niniejszy hotel na Malediwach można mieć pewność, że spędzi się urlop w samym środku raju.

Hotel Olhuveli Beach & Spa Resort składa się ze 164 przestronnych bungalowów, z których część otoczona jest rajską zielenią i znajduje się przy plaży, a część zbudowanych jest na palach nad powierzchnią pięknego oceanu. Hotel tworzy więc niezwykłą osadę utrzymaną w regionalnym stylu i stanowi naprawdę atrakcyjne miejsce do wypoczynku, który pozostanie na bardzo długo w pamięci.

Hotelowe pokoje wyposażone są w taki sposób, by zapewnić gościom optymalne warunki i wygodę na najwyższym poziomie. Klimatyzacja, sejf, Malediwytelewizja satelitarna, barek, łazienka z wanną lub prysznicem, telefon, suszarka do włosów, wentylator, balkon lub taras z widokiem na morze – to udogodnienia, które mają sprawić, że hotel będzie naprawdę wygodnym miejscem do wakacyjnego wypoczynku.

Jeśli chodzi o możliwości rozrywki oferowane przez Hotel Olhuveli Beach & Spa Resort to wśród propozycji znaleźć można m.in. dwa odkryte baseny, tenis ziemny i stołowy, płatne SPA i masaże, rzutki, bilard, siłownię, łaźnię parową, różnorodne płatne zabiegi lecznicze. Wychodząc na plażę poza kąpielą słoneczną i pływaniem w oceanie można korzystać z takich możliwości jak płatny snorkeling, wędkarstwo, kajaki, płatne: narty wodne, windsurfing, kitesurfing czy żeglarstwo i sporty motorowe. Dodatkowo korzystać można z muzyki na żywo, animacji, karaoke czy dyskotek.

Dowiedz się więcej: Malediwy

Rezerwuj wczasy: Malediwy last minute z Niemiec