Mauritius to wspaniałe miejsce na wakacyjny wypoczynek i wspaniałą zabawę, której efektem będą niezwykłe wspomnienia. Wybierając się na Mauritius warto wybrać Hotel Le Coco Beach ***, który znajduje się na wschodnim wybrzeżu wyspy, na terenie ogrodu porośniętego palmami i rajską roślinnością. Odległość od lotniska to około 55 km czyli 80 minut czasu przejazdu, a odległość od Ile aux Cerfs to 10 km.

Hotel oferuje 333 nowoczesne pokoje o bardzo dobrym standardzie, w których można wypocząć i zrelaksować się po całych dniach szaleństw na wspaniałych plażach. Wszystkie pokoje posiadają łazienki i wc, a także klimatyzację, suszarkę doHotele na Mauritiusie włosów, telewizję satelitarną, sejf, czajnik oraz balkon lub taras. Pokoje przystosowane są do gości oczekujących komfortu, nowoczesności i przestronności. Hotel jest przyjazny dla rodzin z dziećmi i zapewnia odpowiednie warunki dla każdego malucha.

Hotel Le Coco Beach na Mauritiusie oferuje pełne wyżywienie w hotelowej restauracji Les Petales, w której serwowane są bufety tematyczne. Menu obiadowe serwowane jest w restauracjach lub w barze przy basenie. Goście bez ograniczeń mogą korzystać z przekąsek, sałatek, potraw z grilla, kawy i ciast oraz różnorodnych napojów. W godzinach od 10.00 do 1.00 można korzystać z nieograniczonych ilości alkoholi miejscowych i napojów bezalkoholowych. Na plaży znajduje się atrakcyjny bar i pizzeria.  Dla miłośników potraw dietetycznych również można znaleźć szeroki wybór propozycji.

W skład opcji all inclusive dotyczącej propozycji rozrywkowych wchodzą takie atrakcje jak kort tenisowy, sala fitness, funboard, windsurfing, kajaki, Le Coco Beach Mauritiusnarty wodne, putting green na pitch & put, sprzęt do nurkowania powierzchniowego, sporty plażowe. Za dodatkową opłatą można wykorzystać takie opcje jak pakiety wellness, kolarstwo górskie, jazda konno po plaży, nurkowanie i parasailing. Wieczorne rozrywki takie jak kabaret, tańce, urozmaicony program rozrywkowy czy muzyka na żywo to oferta ciesząca się dużym zainteresowaniem.

Odwiedzając prezentowany hotel na Mauritiusie można mieć pewność, że również dla dzieci atrakcji nie zabraknie. Za dodatkową opłatą możliwe jest zapewnienie dziecku opiekunki. Specjalne menu dla dzieci, krzesełka na podwyższeniu, basen i plac zabaw, a także Kids Club i Teens Club to propozycje dla najmłodszych.

Dowiedz się więcej: Mauritius

Rezerwuj wczasy: Mauritius last minute z Niemiec