Wybierając się na wakacje do Tajlandii warto wybrać jeden z najpiękniejszych i najbardziej nowoczesnych hoteli na świecie. Hotel Amora Beach Resort **** oferuje bardzo przyjemne warunki i szereg atrakcji, które sprawiają że pobyt w Tajlandii w Bang Tao jest jeszcze bardziej przyjemny i pełen niesamowitych przeżyć.

Hotel leży w pobliżu piaszczystej plaży o białym piasku,hotele Tajlandia nad piękną lazurową wodą. Otoczony jest tropikalną roślinnością, która daje przyjemny cień i stanowi bardzo dobrą kryjówkę przed gorącymi promieniami słońca. Nie bez powodu wielu gości hotelu twierdzi, że Hotel Amora Beach Resort to malowniczy pałac w samym środku egzotycznego raju. Poza bajecznym położeniem bardzo dużą zaletą hotelu jest również przyjemna obsługa i życzliwość pracowników hotelu, którzy służą pomocą każdemu gościowi.

Pokoje w prezentowanym hotelu to aż 255 pokoi o bardzo dobrym standardzie, w których można zrelaksować się i wypocząć. Pokoje są odpowiednio zróżnicowane pod względem powierzchni i komfortu, dlatego każdy znajdzie odpowiednią ofertę dla siebie. Wyposażenie w pokojach to łazienka z wanną i prysznicem, telefon, szlafroki i kapcie dla gości, suszarka, mini-bar i lodówka, prywatny balkon, skrytki depozytowe, indywidualnie sterowana klimatyzacja, zestawy do parzenia kawy i herbaty, a także telewizja z wieloma ciekawymi kanałami.

Odwiedzając hotel Tajlandia Amora Bhotele w Tajlandiieach Resort można korzystać z wielu propozycji, które zapewnią wspaniałą zabawę. 2 baseny z brodzikiem, windsurfing, żaglówki, tenis stołowy, kajaki czy tenis stołowy, narty wodne i nurkowanie powierzchniowe to propozycje, które sprawiają, że pobyt w niniejszym obiekcie jest jeszcze bardziej atrakcyjny i przyjemny. Hotel oferuje również morze możliwości i atrakcji dla dzieci.

Dowiedz się więcej: Tajlandia

Rezerwuj wczasy: Tajlandia last minute z Niemiec