Niezwykle luksusowy i nowoczesny hotel doskonale dostosowany do rodzin z dziećmi i do osób o wysokich wymaganiach co do komfortu i poziomu obsługi to Hotel LTI-Costa Caribe Beach  ****, który z pewnością jest warty polecenia. Hotel położony jest w malowniczym ogrodzie o powierzchni 2400 m2, w północnej części wyspy. Do miasta San Griego odległość wynosi 4 km, a do lotniska około 45 km. Dużym atutem jest wspaniała, rozległa piaszczysta plaża prywatna położona bardzo blisko hotelu.

Komfortowy hotel w Wenezueli w miejscowości Margarita oferuje 405 dwuosobowych pokoi urządzonych w nowoczesnym stylu, który zapewnia przyjemny wypoczynek i wysoki poziom. Pokoje mają możliwość dostawki lub dwóch dostawek w pokojach typu suit. Wyposażone są w klimatyzację, łazienkę i WC, suszarkę do włosów, telewizję satelitarną, telefon, sejf i lodówkę za dodatkową opłatą. W pokojach dwuosobowych dostępny jest również balkon lub taras.

Wyżywienie w hotelu dostępne jest w opcji all inclusive. W ciągu dnia dostępne są różnorodne przekąski, a napoje alkoholowe i bezalkoholowe Wenezueladostępne są w godzinach od 10.00 do 2.00.

Jeśli chodzi o formy rozrywki proponowane przez Hotel LTI-Costa Caribe Beach to bezpłatnie dostępne są: basen z brodzikiem dla dzieci, tenis stołowy, kort tenisowy z oświetleniem za dodatkową opłatą, aerobic w basenie, siatkówka plażowa, bilard, fitness, gry i zabawy na basenie, 1 godzina windsurfingu i kajaki. Za dodatkową opłatą można korzystać z takich propozycji jak: masaże, lekcje tenisa, golf, kursy nurkowania czy zabiegi upiększające. Dyskoteki i bogate programy animacyjne są również dostępne w ofercie tego eleganckiego hotelu.

Dowiedz się więcej: Wenezuela

Rezerwuj wczasy: Wenezuela last minute z Niemiec