Egzotyka z Niemiec to propozycje, które mogą pomóc Wam przenieść się do najpiękniejszych miejsc na świecie. Jednym z takich miejsc, które z pewnością warto odwiedzić jest malownicza i pełna niezwykłego klimatu wyspa - Jamajka, która została odkryta przez Kolumba, który określił ją mianem „Najpiękniejszej wyspy jaką widziały ludzkie oczy”. Istnieje co najmniej kilka powodów, które sprawiają, że to bajeczne miejsce jest naprawdę warte odwiedzenia i korzystania z jego wspaniałych propozycji dla turystów.

Jamajka to wyspa położona na Morzu Karaibskim, która proponuje bardzo zróżnicowaną florę i faunę, która zachwyca i zaskakuje. Na tej niezwykłej wyspie można spotkać egzotyczne papugi, najmniejsze ptaki świata – koliberki czy nawet krokodyle i jamajskie legwany. Nie znajdziemy tu typowych pór wczasy Jamajka z Niemiecroku, ponieważ występuje tu podrównikowy-pośredni, z roczną sumą opadów 2095 mm, które występują  od maja do czerwca i od września do października. Średnia roczna temperatura to 27 stopni Celsjusza, dlatego zimowe wyloty na Jamajkę z lotnisk niemieckich nikogo nie dziwią. Pobyt w środku mroźnego grudnia typowego dla Europy na wspaniałej, słonecznej i gorącej Jamajce to marzenie wielu osób.

Ogromnym walorem dla osób, które wybierają rajskie wakacje na Jamajce z Niemiec są przepiękne plaże położone nad czystymi wodami Morza Karaibskiego. Warto tutaj zauważyć, że jakość wody na Jamajce poddawana jest regularnym kontrolom i że cztery plaże w 2006 roku zostały odznaczone Błękitną Flagą za dobrą jakość wody morskiej i plaż. Oznacza to, że wybierając się na Jamajkę będziecie mogli korzystać z naprawdę czystych plaż i pięknych wód, w których pływanie będzie czystą przyjemnością. Przepiękne zielone palmy porastające brzegi morza w połączeniu ze szmaragdowymi wodami morskimi i pięknymi kolorami plaż sprawiają, że powiedzenie iż „Jamajka to raj na ziemi” sprawdza się doskonale.

Last minute Jamajka z Niemiec to okazja, by poznać specyficzny klimat miasteczek Jamajki. Nie można nie zauważyć, że Jamajczycy to bardzo sympatyczni i otwarci ludzie, którzy chętnie bawią się z turystami i pokazują im swoją kulturę i radość życia. W lokalnych barach i w restauracjach w kurortach na Jamajce można zobaczyć tętniące życiem miasto, czyli mieszkańców i turystów wspólnie bawiących się przy rytmach muzyki reggae i korzystających z takich regionalnych propozycji jak cygara czy niezwykły rum jamajski. Wyloty z Niemiec na Jamajkę bardzo często wybierane są przez miłośników dźwięków reggae, które nastrajają pozytywnie do życia i rajskie wakacje na Jamajce z Niemiecdodają energii. Dla wielu osób możliwość posłuchania reggae w miejscu, z którego ten rodzaj muzyki się wywodzi to coś naprawdę niezwykłego i niezapomnianego. To właśnie z Jamajki pochodził słynny Bob Marley i to właśnie na Jamajce urodził się popularny Sean Paul – współczesny muzyk.

Na turystów, którzy wybierają się na wakacje z Niemiec i innych stron świata i decydują się na wczasy Jamajka z Niemiec, czekają liczne luksusowe hotele, w których można znaleźć bardzo dobry poziom obsługi i ogromną życzliwość i ciepłe przyjęcie dla każdego gościa. Widoki z okien nowoczesnych hoteli zapierają wręcz oddech w piersi.

Jamajka to wyspa reggae i słońca, dlatego w okresie zimowym mnóstwo osób decyduje się na last minute z Niemiec i wyjazdy na piękną wyspę, na której nie sposób się nudzić i na której każdy znajdzie odpowiednie propozycje dla siebie i swoich bliskich. Ty również możesz odwiedzić to niezwykłe miejsce, które z pewnością zrobi na Tobie ogromne wrażenie i sprawi, że wyjazd ten będzie wyprawą życia.

Wybierz hotel: Hotele na Jamajce

Rezerwuj wczasy: Jamajka lastminute z Niemiec