Rajskie wakacje na Malediwach z Niemiec to marzenie wielu osób, które chciałyby spędzić chociażby kilka dni na rajskiej wyspie pełnej wspaniałych atrakcji i możliwości. Wycieczki na Malediwy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ale nie każdy może sobie pozwolić na taką wyprawę, gdyż Malediwy należą do najdroższych propozycji turystycznych. Warto jednak zapłacić każdą cenę za to, by zobaczyć na własne oczy przepiękny świat, który przewyższa swoim pięknem nawet najbardziej wczasy Malediwy z Niemiecwybujałe marzenia.

Last minute Malediwy z Niemiec warto wybrać chociażby z tego względu, że Malediwy to zupełnie inny świat niż to co można zobaczyć chociażby w Hiszpanii czy w Grecji. Malediwy położone są na Oceanie Indyjskim, około 500 km na południowy zachód od południowego brzegu Indii. W skład archipelagu wchodzi 19 wysp koralowych nazywanych atolami, a ogólnie Malediwy obejmują 1196 wysp, z czego zamieszkanych jest około 200.  Stolicą Republiki Malediwów jest miasto Male zamieszkane przez około 65 tysięcy osób – jest to najmniejsza stolica świata. Warto zaznaczyć, że Malediwy są krajem muzułmańskim, w którym można zobaczyć wiele ciekawych obiektów związanych z kulturą muzułmańską. Ten niezwykły kraj leży jedynie 2 metry nad poziomem morza, co oznacza, że jest to najniżej położony kraj świata. Warto zauważyć, że Malediwy są zagrożone całkowitym zalaniem, dlatego od lat próbują zwrócić uwagę na efekt cieplarniany, który może doprowadzić do zniknięcia tego pięknego miejsca z mapy.

Średnie roczne temperatury powietrza na Malediwach przekraczają 30 stopni Celsjusza, dlatego wczasy Malediwy z Niemiec można zaplanować o każdej porze roku. Jednak największym zainteresowaniem ten niezwykły wakacyjny kierunek cieszy się w okresie świąteczno-noworocznym oraz w kwietniu i listopadzie, gdy wody przybrzeżne są najbardziej przejrzyste, dzięki czemu tworzą bardzo dobre warunki dla miłośników nurkowania i podwodnego świata.

Gorące słońce i przyjemny klimat sprzyjają wypoczynkowi na przepięknych plażach, które oblegane są przez miłośników plażowania i kąpieli w turkusowych wodach, w których z łatwością można zobaczyć przepiękne, Last minute Malediwy z Niemiecwielokolorowe gatunki ryb oraz egzotyczną roślinność wodną. Przed gorącym słońcem można schować się pod egzotycznymi palmami i innymi roślinami typowymi dla egzotyki. Wyloty z lotnisk niemieckich na Malediwy bardzo często wybierane są przez miłośników rajskich terenów zielonych i niezwykłych kolorów plaż i wód oblewających niezwykłe wyspy. Tropikalna roślinność na Malediwach to chociażby palmy kokosowe czy drzewa chlebowe, które zwłaszcza dla Europejczyków są czymś niezwykłym i magicznym.

Wczasy z Niemiec na Malediwach wybierane są bardzo często jako sposób na wakacje we dwoje, ponieważ piękno przyrody, urokliwe wysepki i wypoczynek w hotelach, które często położone są na niezamieszkanych wyspach to doskonały sposób na wypoczynek inny niż to, co mogą zaproponować miejsca takie jak Hiszpania czy Grecja. Chcąc zapewnić sobie oryginalny sposób wypoczynku warto postawić na to, co ma do zaoferowania egzotyka z Niemiec czyli wyloty na Malediwy, na których czeka prawdziwy raj na ziemi, który sprzyja nie tylko relaksowi i zdobywaniu wspaniałych wspomnień ale również pielęgnowaniu uczuć. Malediwy są idealnym miejscem na wakacje dla nowożeńców czy dla zakochanych, którzy chcą pobyć w miejscu wyjątkowym i urokliwym.

Wybierz hotel: Hotele na Malediwach

Rezerwuj wczasy: Malediwy lastminute z Niemiec