Wczasy Sri Lanka z Niemiec to propozycja dla osób, które chcą nie tylko wypoczywać na pięknych plażach i korzystać z uroków pięknych, czystych wód, ale również chcą poznawać kulturę zwiedzając ciekawe miejsca i zabytki. Sri Lanka to państwo położone w Azji Południowej, na malowniczej Wyspie Cejlon. Nie bez powodu Sri Lanka nazywana jest „Perłą Oceanu Indyjskiego” – wczasy Sri Lanka z Niemiecjej piękno i magia sprawiają, że z roku na rok na Sri Lankę wybiera się coraz więcej turystów.

Ogromnym walorem Sri Lanki jest przede wszystkim bogactwo przyrodnicze. Flora i fauna na Sri Lance to przepiękne endemiczne gatunki roślin i zwierząt, które występują jedynie w tym miejscu na ziemi. Wybierając rajskie wakacje na Sri Lance z Niemiec warto odwiedzić któryś z blisko 60 parków narodowych, w których można podziwiać malowniczą przyrodę, niezwykłe zwierzęta i wspaniałe widoki, które pozostaną w pamięci na bardzo długo. Blisko 30% kraju znajduje się pod ochroną, ponieważ przyroda na Sri Lance jest naprawdę niezwykła i wyjątkowa. Jeśli marzysz o wakacjach w rajskim miejscu pełnym ciekawych gatunków roślin i zwierząt to Sri Lanka z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Najlepszą porą na odwiedzenie Sri Lanki są miesiące grudzień, styczeń, luty i marzec. Temperatura powietrza w tym pięknym miejscu przewyższa 20 rajskie wczasy na Sri Lance z Niemiecstopni Celsjusza przez cały rok, a w miesiącach, które są miesiącami zimowymi dla Polski, temperatury sięgają nawet 30 stopni. Last minute Sri Lanka z Niemiec jest więc doskonałym sposobem na to, by uciec od mroźnych polskich zim i spędzić wakacje w pięknym miejscu, w którym gorącego słońca nie brakuje.

Decydując się na wyloty z lotnisk niemieckich na Sri Lankę warto wiedzieć, że piaszczyste plaże nad Oceanem Indyjskim są bezpłatne i niezagospodarowane. Można więc na nich znaleźć mnóstwo miejsc do spokojnego wypoczynku, romantycznych spacerów czy wylegiwania się na plaży i czerpania pełnymi garściami z kąpieli słonecznych. Dla miłośników żeglarstwa czy windsurfingu wody Sri Lanki będą wręcz idealne do realizowania swojej pasji i do wypoczynku aktywnego i pełnego atrakcji.

Będąc na Sri Lance warto, a nawet należy, spróbować wspaniałej herbaty. wczasy Sri Lanka z NiemiecCejlon jest bowiem jednym z miejsc na świecie, w których występują okazałe plantacje herbaty. Na Sri Lance zbiory herbaty są jednym z podstawowych źródeł dochodów. Wybierając się na wczasy z Niemiec na Sri Lankę warto zdecydować się na to, by zobaczyć plantacje herbaty i mieszkańców tego kraju, którzy zbierają najmłodsze listki krzewów herbacianych. Jest to bardzo ciekawy widok, który robi wrażenie i ukazuje piękno Cejlonu.

Wybierz hotel: Hotele na Sri Lance

Rezerwuj wczasy: Sri Lanka lastminute z Niemiec