Położony przy przepięknej plaży, luksusowo urządzony, cieszący się niesłabnącą popularnością, zachęcający doskonałą opinią i wciąż rozwijający się hotel w Kenii, który z pewnością warto wybrać na miejsce wakacyjnego wypoczynku to Hotel LTI-Kaskazi Beach Hotel****, który możemy polecić Wam z pełną odpowiedzialnością. Hotel położony jest około 35 km od lotniska w Mombasie i około 40 km od centrum Mombasy. Transfer z lotniskahotel Kenia do hotelu trwa około 90 minut (autokar i prom).

Hotel zbudowany jest w typowym mauretańskim stylu, w formie podkowy. Usytuowany jest w przepięknym, wiecznie zielonym tropikalnym ogrodzie, który daje przyjemny cień i chroni przed gorącym kenijskim słońcem. W hotelu do dyspozycji gości przygotowano 191 pokoi, w tym 175 standardowych, każdy o powierzchni 30 m2 i 16 pokoi Superior. W odległości 2 km od hotelu znajduje się szpital i apteka, a w odległości 3 km można znaleźć popularne kasyno.

Hotel LTI-Kaskazi Beach Hotel proponuje pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki. Pokoje posiadają podstawowe wyposażenie: klimatyzacja indywidualnie sterowana, wentylator, mini bar (dodatkowo hotele Keniapłatny), sejf (dodatkowo płatny: ok. 200 KSH), balkon lub taras z meblami ogrodowymi.  Pokoje posiadają widok na morze lub na ogród.

Wyżywienie w hotelu to opcja all inclusive. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe podawane są do posiłków i serwowane są w hotelowych barach w godzinach 10:00 – 23:00. Na gości czekają bary przy basenie i przy plaży.

Hotele w Kenii, takie jak Hotel LTI-Kaskazi Beach Hotel dbają o szerokie zaplecze rozrywkowe, dlatego w niniejszym hotelu można korzystać z takich atrakcji jak różnorodne programy animacyjne i sportowe, muzyka na żywo, przedstawienia folklorystyczne, wieczorki taneczne, cocktail party, gimnastyka wodna, korty tenisowe, lekcje nurkowania itp.

Dowiedz się więcej: Kenia

Rezerwuj wczasy: Kenia last minute z Niemiec